Vakıf Katılım, KOBİ ve İşletmelere Yönelik Yenilikçi Bankacılık Çözümleriyle Öne Çıkıyor
  • Teknohigh
  • Şirket Haberleri
  • Vakıf Katılım, KOBİ ve İşletmelere Yönelik Yenilikçi Bankacılık Çözümleriyle Öne Çıkıyor

Vakıf Katılım, KOBİ ve İşletmelere Yönelik Yenilikçi Bankacılık Çözümleriyle Öne Çıkıyor

ABONE OL
6 Haziran 2024 15:33
Vakıf Katılım, KOBİ ve İşletmelere Yönelik Yenilikçi Bankacılık Çözümleriyle Öne Çıkıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Müşterilerine hızlı ve erişilebilir bankacılık hizmetleri sunma vizyonuyla hareket eden Vakıf Katılım, açık bankacılık yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bu doğrultuda, KOBİ ve işletmelerin iş süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla yeni bir e-Yönetim Platformu Paket’i hayata geçirdi. Bu paket, firmaların bankacılık ihtiyaçlarını ön muhasebe uygulamalarıyla birleştirerek tek bir platform üzerinden yönetmelerine olanak sağlıyor.

Müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak büyüme stratejisini şekillendiren Vakıf Katılım, yeni e-Yönetim Platformu Paket’i ile KOBİ ve işletmelere büyük kolaylıklar sunuyor. Paket, e-Defter, e-Fatura ve e-Arşiv gibi işlemleri destekleyerek firmaların dijital dönüşüm süreçlerine katkı sağlıyor.

Paket sayesinde banka müşterileri, hesap ekstrelerine istedikleri zaman erişebilecek, kredi kartlarıyla tahsilat yapabilecek, link ile ödeme alabilecek ve e-Faturalarını kesebilecekler. Tüm bu işlemleri hem mobil uygulama üzerinden hem de web platformundan rahatlıkla takip edebilecekler.

Vakıf Katılım Genel Müdürü Mehmet Ali Akben, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Müşterilerimize hızlı ve erişilebilir bankacılık hizmetleri sunma vizyonumuzu sürdürüyoruz. Yeni e-Yönetim Platformumuz Paket ile KOBİ ve işletmelerin hayatını kolaylaştırmak ve onların dijital dönüşümüne öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz. Paket, vergi ödemeleri, Cep POS, Fatura Ödeme ve Linkle Ödeme alma gibi açık bankacılık servisleriyle uçtan uca çözümler sunuyor. Bu yenilikçi ürünün hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ