Türk Telekom’un WiFi Ağı Türkiye’yi Sarıyor: 81 İlde Binlerce Nokta

Türk Telekom’un WiFi Ağı Türkiye’yi Sarıyor: 81 İlde Binlerce Nokta

ABONE OL
20 Haziran 2024 20:01
Türk Telekom’un WiFi Ağı Türkiye’yi Sarıyor: 81 İlde Binlerce Nokta
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Telekom WiFi Deneyimi: Türkiye Genelinde 81 İlde Binlerce Noktada

Türkiye’nin dijitalleşmesinde öncü rol oynayan Türk Telekom, 81 ilde sunduğu WiFi hizmetleri ile insan odaklı ve erişilebilir iletişim vizyonunu sürdürüyor. Güçlü altyapısı ve WiFi konusundaki deneyimi sayesinde, İstanbul Havalimanı ve Atatürk Kültür Merkezi (AKM) gibi önemli noktalarda, stadyumlarda, kütüphanelerde, müzelerde, restoranlarda, marinalarda, toplu taşıma araçlarında ve birçok yerde yüksek hızlı internet erişimi sağlıyor. 20 Haziran Dünya WiFi Günü’nde ise, bu hizmetleri 81 ilde ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, “Türkiye’nin 81 ilinde, binlerce noktada güçlü altyapımız ve WiFi tecrübemizle hayatı kolaylaştırıyoruz. Yenilikçi dijital hizmetlerimiz ve yerli teknoloji girişimlerine verdiğimiz destekle Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik ediyoruz. Bu kapsamda, ülkemizin dört bir yanını fiber internet ile donatıyor ve kullanıcılarımızı WiFi hizmetlerimizle buluşturuyoruz,” dedi.

Teknolojiyi hayatın her alanına taşıyan Türk Telekom, Türkiye’nin dijital dönüşümünde öncü çalışmalar yaparak, herkes için erişilebilir yüksek hızlı internet sunuyor. Türk Telekom’un WiFi noktaları, kullanıcılarına her yerde yüksek hızda internet erişimi sağlıyor.

Zeynep Özden, “Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi olarak, ülkemizin 81 ilinde binlerce noktada güçlü altyapımız ve WiFi konusundaki tecrübemiz ile hayatı kolaylaştırıyoruz. Yenilikçi dijital servislerimiz ve yerli teknoloji girişimlerine yönelik adımlarımızla Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük ediyoruz. Yolcular, dünyanın en yoğun havalimanlarından birinde WiFi hizmetlerimizden yararlanırken, uçuş sırasında da bu imkanı sürdürebiliyorlar. Yurt dışında sunduğumuz uçak içi WiFi hizmetini, artık yurt içi uçuşlarda da sağlıyoruz. WiFi hizmetlerimizle, iş ve yaşam tarzı için vazgeçilmez bir araç haline gelerek, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz. Teknolojiyi insana yardım ve faydaya dönüştürme misyonumuzla yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda 81 ili uçtan uca fiber internet ile donatıyor ve kullanıcılarımızı WiFi hizmetlerimizle buluşturuyoruz,” diye ekledi.

 

 

İstanbul Havalimanı ve AKM gibi önemli merkezlerde ziyaretçilere yüksek hızda internet erişimi sunmayı amaçlayan Türk Telekom, stadyumlarda, restoranlarda, marinalarda, uçak içlerinde, otobüs ve feribot gibi toplu taşıma araçlarında ve birçok noktada WiFi hizmeti sunuyor. Türkiye’yi uçtan uca dijitalleştiren Türk Telekom, Hitit Kültür ve Turizm Projesi kapsamında kütüphanelerde, müzelerde ve ören yerlerinde de WiFi deneyimi sağlıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ