HELP STEPS’İN GLOBAL VİZYON LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • Teknohigh
  • Genel
  • HELP STEPS’İN GLOBAL VİZYON LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HELP STEPS’İN GLOBAL VİZYON LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ABONE OL
8 Mart 2024 09:23
HELP STEPS’İN GLOBAL VİZYON LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gün içinde atılan her adımın desteğe dönüştürüldüğü mobil uygulama Help Steps’in global vizyon tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Atletico Madrid, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor kulüpleri ile iş birliği yapan Help Steps’in Grand Tarabya Otel’de düzenlenen toplantısına Galatasaraylı milli futbolcu Berkan Kutlu, Beşiktaşlı milli futbolcu Ezgi Çağlar, Beşiktaş JK GMY Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Cenk Sümer, Trabzonspor Pazarlama ve Satış Direktörü Sinancan Sözen, Türkiye Voleybol Federasyonu Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Sezgin Eren, ünlü gazeteci Fikret Ercan, iş insanları Hazal Kalkavan Karahan, Mert Karahan, Meriç Sağlık, Zahit Sağlık, Pelin Mordalga, Nazlı Malatyalı, Beray Aydoğan ve aralarında önemli isimlerin yer aldığı kalabalık bir davetli grubu katıldı.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Help Steps kurucusu Gözde Venedik, “2020 yılında çıktığımız bu yolda hem ekibimle hem de tüm destekçilerimizle birlikte unutulmaz birçok anım oldu, hepsi birbirinden özel ve bugün bu etkinliği yaparak Help Steps’e şimdiye kadar inananlar ile aramıza yeni katılanları da bir araya getirmiş olduk. Atletico Madrid lansmanımız için İspanya’ya ilk gittiğimiz zaman Help Steps’i bir iyilik plaftormu olarak dünyaya yayma hayalimizi bir adım öteye taşımıştık ancak şimdi herkesi bu etkinlikte tek bir global vizyona inanıyor olarak görmek beni ayrıca duygulandırdı. Bugüne kadar 300 milyardan fazla adımı desteğe dönüştürürken 50’den fazla Sivil Toplum Kuruluşu’na destek sağlayıp 50’den fazla önemli markanın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirirken birçok bireysel faydalanıcının ihtiyaçlarına kavuşmasına, patili dostlarımıza tonlarca mama gönderimine, dünyamıza binlerce fidanın dikilmesine ve öğrencilerimize binlerce eğitim olanağı sunulması için platform yaratmış olduk. Dünyada iyiliği yayacağımız daha çok ülke var. Help Steps sosyal bir girişim olmasının yanında aynı zamanda küresel destek yaratmak amacıyla kurulmuş bir yer sağlayıcı olarak yola çıktı. Yakın zamanda küresel destek hareketi başlatmıştık ve görüyorum ki bu yolda bize inanan çok önemli ünlü isimler var. Bu vesileyle küresel destek hareketimize önemli destekler veren Acun Ilıcalı, Adnan Januzaj, Alican Aytekin, Başak Gümülcinelioğlu Çitanak, Berkan İsmail Kutlu, Berna Sipahi, Bremley Lyngdoh, Cenk Eren, Frederic Veseli, Hazal Kalkavan, Melissa Vargas, Meriç Sağlık, Mihre Mutlu, Özgün Bayraktar ve diğer tüm destekleyenlere teşekkür etmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Help Steps Yönetim Kurulu Üyesi Ertan Can Yazıcı ise Help Steps’in spor ve yatırım alanlarındaki önemini ayrıca vurgulayarak, “Help Steps’in Global Vizyon Lansmanı etkinliği, küresel bir değişim hareketine öncülük etmenin heyecan verici bir adımı. Bu etkinlik, global destekçilerimizin, iyiliksever ünlülerimizin, sağduyulu yatırımcılarımızın ve iş birliği yaptığımız önemli kurumlar ile stratejik partnerlerimizin desteğiyle gerçekleşti. Geçen sene bu zamanlarda kitlesel fonlama sürecinde Impacters Club yatırım grubu olarak Help Steps’e dahil olmuştuk ve bu etkinlik vesilesiyle Impacters Club başkanı olarak bizimle yola çıkan yatırımcılarımızın hepsine teşekkür etmek isterim. Önümüzdeki ay yapacağımız Seri A yatırım turu ile Help Steps Token arzından sonra sürdürülebilir enerji kaynaklarını kullanmaya başlayarak platformdaki bir adımın değerini 23 katına yükseltmeyi planlıyoruz. Impacters Club olarak global spor iş birliklerine de liderlik ederek spor komitemiz ile birlikte önümüzdeki aylarda Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, İsviçre, İtalya, Japonya, Portekiz, Yunanistan ülkelerinde hem ünlü spor kulüpleri hem global sivil toplum kuruluşları ile stratejik partnerlikler yapıp Help Steps’in dünyaya yayılımını hızlandıracağız. Sonrasında diğer dünya ülkelerinde yapacağımız yeni stratejik partnerlikler ile bu sosyal girişimin bir iyilik unicornu olmasını sağlamak en büyük hayalimiz.” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ