PIRELLI “TIRE COLOGNE” Fuarında Yeni Ürünlerini, İnavasyonlarını Ve Sürdürülebilirlik Yolculuğunu Tanıtacak.
  • Teknohigh
  • Otomobil
  • PIRELLI “TIRE COLOGNE” Fuarında Yeni Ürünlerini, İnavasyonlarını Ve Sürdürülebilirlik Yolculuğunu Tanıtacak.

PIRELLI “TIRE COLOGNE” Fuarında Yeni Ürünlerini, İnavasyonlarını Ve Sürdürülebilirlik Yolculuğunu Tanıtacak.

ABONE OL
24 Nisan 2024 18:49
PIRELLI “TIRE COLOGNE” Fuarında Yeni Ürünlerini, İnavasyonlarını Ve Sürdürülebilirlik Yolculuğunu Tanıtacak.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Pirelli, TIRE COLOGNE 2024 fuarında yüksek performanslı otomobil ve motosikletlere yönelik yeni ürünlerini ve teknolojilerini sergileyecek. Pirelli ziyaretçilerini ve müşterilerini 400 metrekarelik standında (Hall 06.1, Stand A-020-B-029) ağırlayacak.

Pirelli Almanya CEO’su Wolfgang Meier şu açıklamada bulundu: “Global lastik sektörünün önde gelen fuarındaki varlığımız, Pirelli’nin otomotiv endüstrisinin premium ve prestijli segmentlerinde lider bir geliştirme ortağı olarak konumunu vurguluyor.” Bu etkinlik şirkete performansını ve inovasyon gücünü göstermesi için benzersiz bir platform sunuyor. Pirelli, fuarda sürdürülebilirliği de özellikle öne çıkaracak. Wolfgang Meier sözlerine şöyle devam etti: “Fuarda ziyaretçileri sürdürülebilirliğe geçiş taahhüdümüz hakkında bilgilendireceğiz. Bu kapsamda geleceğin ürünlerinin yanı sıra sürdürülebilir mühendisliğin gelişimi ve lastik üretimi için yenilikçi önlemleri de tanıtacağız.”

İlk kez tanıtılacak yeni Pirelli ürünlerinin yanı sıra P Zero E yaz lastiği de fuarda öne çıkacak. P Zero E, elektrikli ve sürdürülebilir mobilitenin en yüksek taleplerini karşılamak için Pirelli’nin en ileri teknik inovasyonlarını bir araya getiriyor. Yeni RUNFORWARD teknolojisi de lastiğin patlaması durumunda otomobilin kontrolünün korunmasını ve lastiğin basıncı çok düşük olsa bile saatte 80 km hızla 40 kilometreye kadar yola devam edilebilmesini sağlıyor. Bu teknoloji lastiğin düşük dönme direncine ve optimum sürüş deneyimine de katkıda bulunuyor. P Zero E, %55’ten fazla biyo bazlı ve geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen ilk UHP (ultra yüksek performans) lastiği olmanın yanı sıra üçüncü taraflarca belgelendirilen tek lastik konumunda bulunuyor. Lansman serisindeki tüm ebatlar Avrupa etiketinde Üç “A” sınıfında değerlendirildi.

Kompakt veya orta boy otomobillere yönelik yeni Cinturato All Season SF3 lastik de Köln’deki fuarda sergilenecek. Islak zeminde kavrama kategorisinde Avrupa etiketinin en yüksek puanı olan “A” sınıfında değerlendirilen bu dört mevsim lastik kuru yollarda denge, akustik konfor ve düşük dönme direnci sunuyor. Lastiğin çok yönlülüğü bağımsız testlerle de belgelendi; Dekra1, Cinturato All Season SF3’ün kuru, ıslak ve karlı zemindeki frenleme performansını överken TÜV SÜD2 de lastiği Performans İşaretiyle ödüllendirdi. Bu sonuçlar bir süre önce pazardaki önde gelen dört mevsim lastikleri karşılaştırmalı olarak test eden ve Cinturato All Season SF3’ü en iyi dört mevsim lastik seçen önemli Avrupa dergileri tarafından da doğrulandı.

Pirelli’nin bağlı şirketi DRIVER da stantta temsil edilecek. Ziyaretçiler entegre bir showroomda bağımsız lastik satıcıları ve servisler için “DRIVER Lastikler ve Servis” adlı premium perakende konseptinin avantajlarını öğrenebilecek.

Pirelli standının kalbindeki Piazza, tipik İtalyan tarzıyla dikkat çekiyor. Ziyaretçilerin fikir alışverişinde bulunabileceği Piazza’nın şık atmosferinde İtalyan spesiyaliteleri ikram ediliyor. Tire Köln 2024 fuarı Pirelli’ye sektördeki öncü rolünü sergilemesi için ideal bir platform sunuyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ