Depremzede Çocuklar, 23 Nisan Coşkusunu Mercedes-Benz Türk’ün Çocuk Şenliğinde Yaşadı
  • Teknohigh
  • Otomobil
  • Depremzede Çocuklar, 23 Nisan Coşkusunu Mercedes-Benz Türk’ün Çocuk Şenliğinde Yaşadı

Depremzede Çocuklar, 23 Nisan Coşkusunu Mercedes-Benz Türk’ün Çocuk Şenliğinde Yaşadı

ABONE OL
26 Nisan 2024 12:30
Depremzede Çocuklar, 23 Nisan Coşkusunu Mercedes-Benz Türk’ün Çocuk Şenliğinde Yaşadı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mercedes-Benz Türk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlediği etkinliklerle, bayramı depremzede çocuklarla birlikte kutladı. 

6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından depremzede çocukların tekrar yaşama sarılmaları için pek çok projeyi hayata geçiren Mercedes-Benz Türk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Hatay İSO Yaşam Kenti’ndeki çocukların bayram coşkusunu hep birlikte yaşadıkları etkinlikler gerçekleştirdi. Etkinlikler her çocuğun keyif alması için farklı yaş gruplarına özel olarak tasarlandı.

15 Nisan’daki ilk etkinlikte Mercedes-Benz Türk Tiyatro Kulübü, 3 – 10 yaş grubu çocuklar için “Tom ve Jerry Nasrettin Hoca’nın Evinde” adlı tiyatro oyununu sahneledi. Çok sevdikleri karakterlerin büyülü dünyasına giren çocuklar, hem eğlenceli vakit geçirdi hem de yardımlaşmanın ve iyiliğin önemini öğrendiler. Çocukların bayram sevinci çocuk şenliği ile devam etti. Mercedes-Benz Türk’ün 24 Nisan’da İSO Yaşam Kenti’nde düzenlediği şenlikte, bine yakın anaokulu ve ortaokul öğrencisi, çeşitli oyun parkurları, eğlence alanları, şovlar ve animatörlerin gösterileriyle unutulmaz bir gün geçirdi.

Düzenlenen etkinlikler hakkında görüşlerini paylaşan Mercedes-Benz Türk Kurumsal İletişim Müdürü Miray Demirel; “Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğin teminatı olarak gördüğü çocuklara armağan ettiği bu bayram, aynı zamanda ilk ulusal bayramımız olma özelliğini de taşıyor. Hepimiz çocuk olduk ve 23 Nisan’ın çocuklar için ne kadar heyecan verici olduğunu bizzat yaşadık. Bu nedenle bu yıl depremzede çocuklarımızın da bu heyecanı ve mutluluğu doyasıya yaşamalarını ve bayramı onlarla birlikte kutlamayı istedik. İSO Yaşam Kenti’nde düzenlediğimiz etkinliklerde çocuklarımızın gözlerindeki sevinci görmek, onlarla bu coşkuyu paylaşmak tarif edilemez bir duyguydu. Mercedes-Benz Türk olarak geleceğimizin teminatı tüm çocuklarımızın bayramını içtenlikle kutluyoruz.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ